שמעתם על הביטקוין ושאר המטבעות הדיגיטליים ולא הבנתם על מה כל ההמולה? רוצים לדעת יותר? עוד לא מאוחר (ואפילו מוקדם) לעלות על הרכבת. אנו גאים להציג את ההרצאה שתעשה לכם סדר – “הכירו את הכלכלה החדשה”.


מה נלמד בהרצאה?

הביטקוין שובר שיאים ללא סוף, פלטפורמת האת’ריום עומדת לשנות את העולם מקצה לקצה וטכנולוגיית הבלוקצ’יין צפויה להשתלב בכל אספקט בחיים שלנו. מטרת ההרצאה היא להמחיש את גודל התופעה ולהסביר איך הדברים עובדים מאחורי הקלעים.

מי המרצה?

בן סמוחהבן סמוחה – מייסד ומנכ”ל CryptoJungle, כיום סטודנט לכלכלה וניהול באוניברסיטת ‘בן גוריון’ בבאר שבע. ממקימי קהילת הביטקוין בדרום הארץ, יזם אשר מעביר הרצאות על עולם המטבעות הדיגיטליים תוך שילוב שנים רבות של ניסיון בהדרכה, עם ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ’יין שנצבר במשך מעל שלוש שנים של למידה, מחקר ומסחר.

רוצים לקבל הצעת מחיר?

[button color=”orange” size=”big” link=”https://learn.cryptojungle.co.il/contact” icon=”” target=”false”]נשמע מעניין, ספרו לי עוד[/button]

המלצות משתתפים:

 קרן יהודה  מור נגר  עומר הורוביץ

קרן יהודה

“שתתפתי בסדנה של בן על ביטקוין והמטבעות הדיגיטליים והיה ממש ממש מוצלח! אנשים הגיעו מרחבי הארץ ובן הציב סטנדרט מאוד גבוה מבחינת התכנים, הידע, הדקויות וההתעמקות שלו בנושא”

מור נגר

“סדנה פרקטית שעושה המון סדר בבלאגן של המושגים והמטבעות הקריפטוגרפים. מועברת בצורה עניינית ויעילה. בן בעל ידע ומקצועיות רבים, ואף ענה על השאלות שנשאלו מחוץ לתוכנית הסדנה בבקיאות”

עומר הורוביץ

“הגעתי לסדנה של בן ללא ידע על מטבעות דיגיטליים בכלל ועל ביטקוין בפרט, יצאתי מהסדנה עם כלים והבנה מספיקה על מנת להתחיל להשקיע. הסדנה מועברת בצורה טובה ומובנת, ממליץ עליה בחום”

איתי רחום יואב ארד סער סטרולוביץ'

איתי רחום

“השתתפתי בסדנת הביטקוין של בן. לפניה לא היה לי שמץ של מושג על מה כל מהומת המטבעות הדיגיטליים. בן הסביר בצורה מצוינת והראה בקיאות ומוכנות כשאני ושאר האנשים שאלנו שאלות”

יואב ארד

“מרצה מקצועי עם ידע רחב בכל הקשור למטבעות דיגיטליים. בן בנה הרצאה מקיפה עבור קהל שנחשף לראשונה לתחום. גם אחרי ההרצאה לפני שקניתי את הביטקוין הראשון שלי, בן היה זמין לשאלות”

סער סטרולוביץ’

“הגעתי לסדנה ללא שום ידע על עולם הביטקוין, במפגש רכשתי ידע רב וגם ארגז כלים פרקטי והתנסות במסחר כבר בסדנה. בן תמיד זמין לשאלות ודאג לצרף אותי לקהילות רלוונטיות להמשך למידה”

יש לנו גם קורס…

אם היית רוצה להעמיק את הידע שלך מעבר למסגרת השעות בהרצאה שלנו, אנחנו מציעים גם קורס ביטקוין דיגיטלי שמונה מעל 180 סרטונים ויותר מ-18 שעות מוקלטות. הקורס מתייחס לנושאים כמו אסטרטגיית השקעות, מבוא לפלטפורמות מסחר, ניתוח גרפי טכני ועוד.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]

רוצה לקבל פרטים נוספים על הסילבוס והמחיר?

[button color=”orange” size=”big” link=”#mailmunch-pop-581029″ icon=”” target=”false”]אני רוצה לשמוע עוד[/button]

[/box]