הרצאה פנים ארגונית מרתקת על עולם הביטקוין והבלוקצ'יין

מזה שנים רבות שאני מעביר הרצאות על ביטקוין, טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומטבעות דיגיטליים בארגונים, אוניברסיטאות, מכללות ועמותות – הן בתשלום והן בהתנדבות.

ההרצאה הפופולרית שלי, שמוצגת לפניכם, היא שער הכניסה שלכם ושל עובדיכם לכלכלה החדשה שמתפתחת בימים אלה ותעצב מחדש את העולם כפי שאנחנו מכירים אותו.

מה תלמדו בהרצאה?

הביטקוין שובר שיאים ללא סוף, פלטפורמת האת’ריום עשויה לשנות את העולם מקצה לקצה וטכנולוגיית הבלוקצ’יין צפויה להשתלב בכל אספקט בחיים שלנו. מטרת ההרצאה היא להמחיש את גודל התופעה ולהסביר איך הדברים עובדים מאחורי הקלעים.

 • מהי טכנולוגיית הבלוקצ’יין, כיצד היא עובדת ומה הבשורה שלה לעולם?
 • מהו הביטקוין, המטבע הדיגיטלי המבוזר הראשון, והמשמעויות שהוא מביא עמו?
 • מהי את’ריום – מחשב העל העולמי?
 • סקירה של מערכת האקו-סיסטם החדשה שנוצרת סביב הטכנולוגיה והתחומים אליה היא חודרת.
 • אופציונלי: השוואה בין רשתות בלוקצ’יין פתוחות כגון ביטקוין, לבין רשתות בלוקצ’יין סגורות (תאגידים וממשלות)

       *משך ההרצאה כולל שאלות הוא שעה ורבע.

מי המרצה?

בן סמוחה – מייסד ומנכ"ל CryptoJungle, בוגר תואר בכלכלה וניהול ומרצה לתואר שני באוניברסיטת 'בן גוריון' בבאר שבע, בעל הטור "בלוג צ'יין" בכלכליסט, ממקימי קהילת הביטקוין בדרום הארץ, מייסד קהילת "מדברים קריפטו", יזם אשר מעביר הרצאות על עולם המטבעות הדיגיטליים תוך שילוב שנים רבות של ניסיון בהדרכה, עם ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר במשך מעל ארבע שנים של למידה, מחקר ומסחר.

מקומות שהרצתי בהם

צרו איתנו קשר להזמנת הרצאה

אל תשאירו את עצמכם ועובדיכם מאחור. מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

  בתקשורת

  המלצות

  נדב דקנר, מנכ"ל - MarketAcross

  "אירחנו את בן להרצאות מקיפות על ביטקוין, טכנולוגיית הבלוקצ'יין והיישומים המדהימים שנבנים על גביהן, החל מהכלכלה המבוזרת דרך NFTs ועד ארגונים אוטונומיים מבוזרים. למרות שהצוות שלנו עוסק בחדשנות הזו מקרוב - ההעשרה, העומק, וחשוב יותר המשמעויות של הפיתוחים הללו - הועברו בצורה מצוינת על ידי בן ואנחנו כבר מחכים להרצאה הבאה."

  נוית יבזורי, מנהלת הדרכה - Tama Group

  "ההרצאה של בן, לאנשי הכספים בחברות תמה השונות בעולם, היתה מרתקת. ההרצאה בנויה בצורה מצוינת, שהופכת נושא מאד מורכב לנגיש ומובן. קיבלנו הרבה מידע מעניין, וגם נחשפנו לשינויים הצפויים בשנים הקרובות בתחום זה. הרצאה מומלצת!"

  cropped-logo-cryptojungle-2.png

  להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

  דילוג לתוכן