שער מטבעות קריפטוגרפיים

[mcrypto id=”13873″]

מלבד לשער הביטקוין ושערי מטבעות קריפטוגרפיים נוספים המוצגים כאן בטבלה, ישנם אלפי מטבעות נוספים. שוק המטבעות הקריפטוגרפיים עודנו נמצא בצמיחה גדולה, וסטארט-אפים רבים קמים מדי יום. אם ברצונכם למצוא מידע על יתר המטבעות, רצוי שתכירו את האתר המוביל CoinMarketCap. האתר מכיל את כלל הנתונים היבשים שיש לדעת על מטבעות וזירות מסחר, ומהווה נקודת מעבר למידע נוסף שכן הוא מכווין אתכם לאתרים הרשמיים, אתרי הקהילה ועוד.

בשיאו, שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הגיע ליותר מ-2.5 טריליון דולר. נכון לכתיבת מלים אלו, הוא מוערך בכ-2.14 טריליון דולר. האם המטבעות ישובו לעלות בערכם או לא זו סוגיה מעניינת, ולמידה מתמשכת תסייע לכם להבין האם כך הדבר. אנו מעדכנים בעמוד זה את שער הביטקוין ואת שאר שערי המטבעות הקריפטוגרפיים בזמן אמת.

אז איך נקבע מחיר של מטבע מסויים וכיצד ניתן להעריך את המחיר הפוטנציאלי העתידי שלו? הדבר לא שונה מתמחור של מוצר או שירות, המונע על ידי היצע וביקוש. לצורך הדוגמא, אי אפשר לצפות שמטבע ריפל (XRP) או מטבע דוג’קוין (DOGE) יגיעו למחיר של ביטקוין בטווח זמן קצר, זאת מאחר וההיצע שלהם גדול במכפלות של אלפים מזה של ביטקוין ובמקרה של דוג’קוין, היצע המטבעות שנכנס לשוק גדול בהרבה, מה שהופך אותו למטבע אינפלציוני. אותו דבר אפשר להגיד לצד השני, עם מטבעות שההיצע שלהם נמוך או דועך עם הזמן, מה שהופך אותם לדיפלציונים.  

קראו גם: איך קונים ביטקויןקורס ביטקוין

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן